dovolenka v terchovej

Chata pod Vŕškom  - Terchová

Ski Park Kubínska hoľa, miesto, kde sa stretáva rodinná atmosféra s nádychom dobrodružstva. Vypína sa nad mestom Dolný Kubín a ponúka krásne výhľady na Malú Fatru, Choč a Nízke Tatry. Prečo je Ski Park Kubínska hoľa taký výnimočný?

kubinska hola

Ideálne pre Celú Rodinu

Ski Park Kubínska hoľa je zameraný na potreby celej rodiny.  Je to stredisko pre mladých aj starých, priateľov a rodiny, začiatočníkov aj profesionálov. Sedačková lanovka a vleky sú ideálne pre začiatočníkov aj pokročilých lyžiarov. Lyžiarske školy a požičovne sú k dispozícii pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť alebo sa len zoznámiť s lyžovaním.

Krásne Výhľady

Z vrcholu hole sa môžete tešiť na nádherné výhľady na okolitú krajinu, čo robí z každého zjazdu nezabudnuteľný zážitok pre všetkých.

Pohodlná Dostupnosť

Ski Park Kubínska hoľa je vzdialený len 40 minút autom z našej chaty. Ľahká dostupnosť zabezpečuje, že sa môžete rýchlo dostať do stredu zimnej zábavy.

Kubínska stredisko

Je vybavené všetkým, čo k lyžovačke potrebujete – výborné reštaurácie a bufety, lyžiarsky servis, požičovňa a priestranné bezplatné parkoviská v tesnej blízkosti zjazdoviek.

 

 

Neváhajte a navštívte www.kubinska.sk 

kubinska hola mapa

kubinska hola mapa legenda

postel

20 lôžok

spálne

8 spální

kupelna

4 kúpelne, 6 toaliet

wifi

Wi-Fi

krb

Krb

pes

Povolené malé zviera

deti

Rodiny s deťmi

parking

8 parkovacích miest

panorama

facebook

Z adresy:

© Antonín Hroch H&H
Kontakt na prevádzkovateľa: info@chatapodvrskom.sk | Tel: +421 904 929 993

created by: Marek Sarvas