dovolenka v terchovej

Chata pod Vŕškom  - Terchová

Ski Gavurky, miesto, ktoré oslovuje srdce každého, kto túži po malebných svahoch a príjemnom rodinnom prostredí. Aj keď sa často nazýva malým strediskom, jeho pôvab a šarm ho robia jedinečným a nezabudnuteľným. Prečo je Ski Gavurky také výnimočné?

ski gavurky sepia

Lyžovanie pre Všetkých

Ski Gavurky sa pyšia dvoma 300-metrovými vlekmi, ideálnymi pre začiatočníkov a najmenších lyžiarov. Lyžiarska škola a požičovňa lyží sú k dispozícii pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť alebo sa len zoznámiť s krásami lyžovania. Pre tých, čo uprednostňujú sánkovanie, sánkari sú vítaní a môžu si užiť zimnú radovánku na pripravených svahoch.

Osviežte sa v Jánošíkovej Kolibe

Po dni strávenom na svahu si oddýchnite a osviežte sa v Jánošíkovej kolibe. Toto príjemné miesto ponúka teplé občerstvenie a pokojnú atmosféru, čo je ideálne na zdieľanie zážitkov so svojimi blízkymi.

Bufet Priamo Pod Svahom

Ak preferujete rýchle občerstvenie, bufet priamo pod svahom je ideálnym miestom na dobitie energie pred ďalším zjazdom. Pohodlná poloha vám umožní rýchly prístup k pochutnávkam bez zbytočného strácania času.

5,5 km od Chaty

Ski Gavurky sú len krátky 5,5 km vzdialené od vašej chaty, čo z nich robí ideálne miesto pre zimné dobrodružstvá s rodinou alebo priateľmi. Oblasť je ľahko dostupná a ponúka príležitosť užiť si zimnú idylu bez nutnosti dlhých presunov.

 

 

 

Neváhajte a navštívte www.skigavurky.sk a objavte kúzlo Ski Gavurky. Len krátky skok od chaty vás čaká skvelý zážitok v srdci zimy! Ski Gavurky, s malou veľkosťou a veľkým srdcom, sú skutočným skvostom pre tých, ktorí hľadajú príjemné, rodinné prostredie na lyžovanie. Otvorené dvere pre sánkarských nadšencov a dokonalá kombinácia lyžiarskych možností robia z tohto miesta skvelú voľbu pre každého.

 

 

postel

20 lôžok

spálne

8 spální

kupelna

4 kúpelne, 6 toaliet

wifi

Wi-Fi

krb

Krb

pes

Povolené malé zviera

deti

Rodiny s deťmi

parking

8 parkovacích miest

panorama

facebook

Z adresy:

© Antonín Hroch H&H
Kontakt na prevádzkovateľa: info@chatapodvrskom.sk | Tel: +421 904 929 993

created by: Marek Sarvas