dovolenka v terchovej

Chata pod Vŕškom  - Terchová

Pripravte sa na nezabudnuteľné zážitky pre vaše deti priamo v Chate pod Vŕškom. Tu je prehľad zábavných aktivít, ktoré náš regionálny raj ponúka: Deti budú mať možnosť zúčastniť sa rôznych zábavných aktivít a dobrodružstiev, ktoré ich naplnia smiechom a radostnými zážitkami. Spolu s nami budú môcť objavovať krásy prírody a zažiť vzrušenie z nových objavov. Tešíme sa na to, že s nami strávite nezabudnuteľné chvíle plné radosti a dobrodružstva!

zabava pre malych

Zábava Priamo na Chate

Nenechajte sa ujsť výborné zábavné aktivity priamo na chate. Detské ihrisko a možnosti na vonkajšiu zábavu vám umožnia stráviť kvalitný čas so svojimi deťmi priamo v bezpečnom prostredí chaty.

Lanové Centrum a Dino Park

Pre detskú radosť a dobrodružstvo odporúčame navštíviť Lanové Centrum a Dino Park. Deti budú nadšené z možnosti prechádzky po lanových prekážkach a objavovania sveta dinosaurov.

Camping Belá

Navštívte Camping Belá a nechajte vaše deti objavovať prírodu a veselie na tomto úžasnom mieste. S možnosťou stanovania a rôznymi vonkajšími aktivitami, ako sú rybolov a grilovanie, bude tento výlet nezabudnuteľným zážitkom.

Obora za Hotelom Boboty

Obora za Hotelom Boboty je ideálnym miestom na stretnutie s domácimi zvieratami a spoznanie prírody. Deti sa môžu tešiť na interaktívne prehliadky a kŕmenie zvierat.

Jungle Park

Jungle Park ponúka dobrodružstvo pre celú rodinu. Detské ihrisko, lanové prekážky a rôzne atrakcie sú zaručenými zábavnými zážitkami pre vaše deti.

Terchovský Vláčik

Nenechajte si ujsť jazdu Terchovským Vláčikom, ktorý vás zavedie do krásnej prírody a ukáže vám okolité klenoty a pamiatky.


V Chate pod Vŕškom v Terchovej nechýba zábava pre malých! S takýmto množstvom aktivít a zaujímavých miest na objavovanie bude vaša dovolenka plná smiechu, dobrodružstva a nezabudnuteľných zážitkov pre celú rodinu. Pripravte sa na skvelý čas s vašimi deťmi v nádhernom prostredí Malých Karpát!

postel

20 lôžok

spálne

8 spální

kupelna

4 kúpelne, 6 toaliet

wifi

Wi-Fi

krb

Krb

pes

Povolené malé zviera

deti

Rodiny s deťmi

parking

8 parkovacích miest

panorama

facebook

Z adresy:

© Antonín Hroch H&H
Kontakt na prevádzkovateľa: info@chatapodvrskom.sk | Tel: +421 904 929 993

created by: Marek Sarvas