dovolenka v terchovej

Chata pod Vŕškom  - Terchová

Leto v Chate pod Vŕškom v Terchovej je obdobím bohatým na dobrodružstvá a objavovanie krás prírody. Táto malebná lokalita Malých Karpát ponúka nespočetné možnosti pre milovníkov turistiky, krátkych výletov, a objavovania zaujímavostí v okolí. Čítajte ďalej a objavte s nami najzaujímavejšie letné aktivity, ktoré môžete zažiť priamo od chaty.

jar leto jesen

Turistika:

Terchovská dolina je rajom pre turistov v každom veku. Okolité hory a lesy ponúkajú nádherné turistické trasy s rôznou náročnosťou. Od nenáročných prechádzok po rodiny s deťmi po náročné výstupy pre skúsených turistov, každý si príde na svoje. Nezabudnite na turistickú mapu a pohodlnú obuv!

Krátke Výlety Priamo od Chaty:

Priamo od chaty môžete podnikať krátke výlety do okolitých lesných chodníkov, kde objavíte nádhernú prírodu a výhľady na okolité kopce. Nechajte sa unášať atmosférou a objavujte nové miesta každý deň!

Tipy na Výlety:

Okrem terénnych výletov ponúka Terchová aj množstvo ďalších zaujímavých miest. Navštívte kaskádovité vodopády, malebné rokliny a historické dedinky v blízkom okolí. Nezabudnite si zobrať fotoaparát, pretože tu nájdete motivy na každom kroku.

Zaujímavosti v Obci:

V Terchovej nájdete rôzne zaujímavosti, ako sú tradičné drevené domy, kultúrne podujatia, remeselnícke dielne a miestne obchody s typickými suvenírmi. Prejdite sa po úzkych uličkách a spoznajte miestnu atmosféru.

Múzeá v Okolí:

Pre tých, ktorí majú záujem o históriu a kultúru, ponúka okolie Terchovej rôzne múzeá, ako napríklad Múzeum Juraja Jánošíka, Múzeum kysuckej dediny v Vychylovke a Múzeum Kysuckej dediny v Novom Meste nad Váhom.

Hrady a Zámky:

V blízkom okolí Terchovej nájdete aj množstvo hradov a zámkov, ktoré sú svedkom bohatej histórie regiónu. Navštívte majestátne hrady ako Orava, Strečno alebo Stará Ľubovňa a ponorte sa do atmosféry minulosti.


Chata pod Vŕškom v Terchovej je ideálnym východiskovým bodom pre letné dobrodružstvá a objavovanie kúzelných kútov Malej Fatry. Nechajte sa unášať atmosférou tejto malebné oblasti a objavujte nové miesta a zážitky. Pripravte sa na nezabudnuteľné letné dobrodružstvá a príjemné chvíle strávené v prírode!

postel

20 lôžok

spálne

8 spální

kupelna

4 kúpelne, 6 toaliet

wifi

Wi-Fi

krb

Krb

pes

Povolené malé zviera

deti

Rodiny s deťmi

parking

8 parkovacích miest

panorama

facebook

Z adresy:

© Antonín Hroch H&H
Kontakt na prevádzkovateľa: info@chatapodvrskom.sk | Tel: +421 904 929 993

created by: Marek Sarvas